Nathalie

Hallo! Mijn naam is Nathalie en ik ben sinds februari 2019 werkzaam bij De Broodfabriek. Samen met Mandy ben ik verantwoordelijk voor het Crea Weekend, de Patchwork & Quiltdagen en de Nederlandse Modelspoordagen.

Contact met mij opnemen?
nathalie@de-broodfabriek.nl
T 070-3075914

Denise

Hallo, mijn naam is Denise Jansen. Sinds 1 juli 2018 ben ik werkzaam als beursorganisator bij De Broodfabriek. Ik ben verantwoordelijk voor drie fantastische beurzen namelijk: De Pasar Malam, Fantasy Fest en de Poppenhuizen, Poppen en Miniaturenbeurs.

Contact met mij opnemen?
denise@de-broodfabriek.nl
T 070-3075907

Danielle

Hallo! Mijn naam is Daniëlle de Groot en vanaf januari 2020 ben ik bij de Broodfabriek werkzaam als beursorganisator. Bij mij kan je terecht met al je vragen over de Internationale Mineralenbeurs en Paranormaal Alternatief.

Contact met mij opnemen?
danielle@de-broodfabriek.nl
T 070-3075908

Ryan

Hallo mijn naam is Ryan en met veel plezier ben ik werkzaam bij de Broodfabriek als beursorganisator van de Neuzelbeurs. De leukste en grootste koopjesmarkt van de regio! Vanaf april 2022 ben ik ook aangesteld als beursorganisator van de Pasar Malam Rijswijk! Deze beurs is natuurlijk niet te missen vanwege de leuke sfeer, de mensen en niet te vergeten het lekkere eten. Mocht je nog meer vragen hebben? Dan hoor ik het graag!

Contact met mij opnemen?
ryan@de-broodfabriek.nl
T 070-3075913

Rishwen

Mijn naam is Rishwen en met veel plezier werkzaam aan de marketing voor al onze mooie beurstitels.

Contact met mij opnemen?
rishwen@de-broodfabriek.nl

Mandy

Hallo, mijn naam is Mandy van der Goes, binnen De Broodfabriek heb ik diverse creatieve beurzen onder mijn hoede. Ik ben verantwoordelijk voor het Crea Weekend, de Patchwork & Quiltdagen en de Nederlandse Modelspoordagen.

Contact met mij opnemen?
mandy@de-broodfabriek.nl
T 070-3075914